Genel

Sihir Nasıl Yapılıyor?

Written by Merve

Sihir nasıl yapılıyor? Sihir Gerçek midir? Sihir Nasıl Yapılır? Sihir Yapmak Tehlikeli midir? Gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımıza başlıyoruz. Keyifli okumalar

İlginizi çekebilir: Kerem Aktürkoğlu kimdir, kaç yaşında?

Sihir Nasıl Yapılıyor?

Sihir Nasıl Yapılıyor?

Sihir Ne Demek?

Sihir aslında bir illüzyondur. Tarih boyunca bir çok sihir numarası ve sihirbaz çıkmıştır. Ve bazıları gizemini hala bugün korusa dahi sihir denilen şey genelde izleyiciyi o fark etmeden aldatmak ve şaşırtıp, eğlendiren bir takım numaradır. Her ne kadar küçük sihir numaraları olsa da genel olarak sihir yapmak büyük bir uzmanlık ve el çabukluğu ile beraber yoğun dikkat gerektirir.

Sihir Nasıl Yapılıyor?

Sihir numaraları zor ve etkileyiciden, kolay ve basitlere kadar yayılan geniş bir yelpazedir. Kolay olanlar 1-2 dakikada öğrenilip her ortamda ve her kişiye yapılabilir olsalar dahi zor ve uzmanlık gerektirenler için belli ortamlar ve malzemeler gerekir. 

Evde Sihir Nasıl Yapılıyor?

Evde her insan tarafından yapılabilecek basit sihir numaraları vardır. Bunun için bazı eşya ve kişilere de gerek duyulur. Peki evde sihir nasıl yapılır? Maddelediğimiz yazının devamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yapacağınız sihir numarasına göre bir takım eşyalar gerekir. Bu eşyalar hemen hemen her kişide ve evde bulunan basit şeylerdir. Madeni para, bardak veya peçete gibi.

Her sihir numarasını izleyecek en az bir kişi gerektiğinden izleyici de sihir numarasını yapan ve eşyalar kadar hayati ve gereklidir. Uzun süredir büyük sihirbazların dediği gibi her sihirbazın en büyük yardımcısı izleyicidir.

Eşyalar, sakin bir ortam ve izleyiciler olsa da dikkat de çok önemlidir. Basit numaralar dahi büyük dikkat gerektirir.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment