İlişkiler

Sevgili ile Oynanacak Mobil Oyunlar

Written by Merve

Sevgili ile oynanacak mobil oyunlar çok arandı. Sevgililer artık yanyanalarken telefonlarına gömülüp birbirinden iletişimi kesmiyor. Beraber oyun da oynayabiliyorlar. Koronavirüs zamanları ile eve kapandığımız 1-1 buçuk senenin de etkisi ile kadınlar da artık oyunlarda oldukça fazla varlar. Severek ve ilgi ile bir çok oyunu oynayan kadınlar sevgililerine eşlik edip beraber keyifli zaman geçirebiliyorlar. Bu durumu günümüzdeki çoğu oyun firmasının bilgisayara ve konsola ürettiği her oyunu mobile uyarlaması da destekleyip çeşitlendiriyor. Aşağıda sevgili ile oynanabilecek bazı keyifli oyunlara örnekler bulabilirsiniz. Listemizdeki oyunların tamamının ücretsiz olması da ayrıca ilgi çekici olup en azından bir denemenizi sağlayacaktır.

Sevgili ile Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgili ile Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgili ile Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgiliniz ile canınız sıkıldıysa sizin için online olarak oynayabileceğiniz oyunları derledik.

Pubg

Listemizin ilk sırasında çıktığı günden beri bilgisayar oyun sektörünü ele geçiren sevilen battle royale oyunu Pubg var. Çıkışından 2 sene sonra mobile ücretsiz bir şekilde uyarlanan sevilen oyun sevgilinizle keyifli anlar geçirmek için birebir ve bol aksiyon içeriyor.

Brawl Stars

Kadına şiddete kesinlikle karşı olup hayır diyoruz ancak Brawl Stars tam olarak birbirini oyun içinde dövüp sinir atıp eğlenceli vakit geçirmek isteyen çiftler için tasarlanmış keyifli ve ücretsiz bir mobil aksiyon oyunu. Kesinlikle denemeye değer.

Mobile Legends

Yapısı itibari ile LoL`ü oldukça andıran Mobile Legends bilgisayarsız anlarda sevgili ile beraber moba oynamak isteyen çiftler için türünün en iyi yapımı diyebiliriz. Her ne kadar LoL`e benziyor desek de geliştiricileri tarafından sürekli desteklenmekte ve güncellenmekte olan oyunu sevgililer için mutlaka öneriyoruz.

Kelimelik

Sevgiliniz ile harika bir kelime oyunu oynamaya ne dersiniz? Hem beyninizin aktif olmasını sağlayacak hemde üretkenliğinizi arttıracak. Hemde birlikte kaliteli bir zaman geçirmenize imkan verecek.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment