Kimdir?

Öykü Berkan Kimdir?

Written by Merve

Öykü Berkan kimdir? Gün geçtikçe büyüyen sosyal medyada bir çoğu fenomen hakkında bilgiler merak ediliyor. Bunlardan birisi de güzel fenomen Öykü Berkan oldu. Sempatik isim hakkında bilinen tüm bilgileri derledik.

İlginizi çekebilir: Sıla Dündar kimdir, kaç yaşında?

Öykü Berkan kimdir?

Öykü Berkan Kimdir?

Sosyal medyanın hızla büyüyen isimlerinden birisi haline gelen Öykü , güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırları ile de birçok takipçisinin gönlünü fethetmeyi başardı. Meriç İzgi, Yusuf Piliç gibi birçok isim yapmış fenomenlerle birlikte takılan Berkan şu sıralar Onuralp Bitim ile aşk yaşamasıyla gündeme geliyor. Öykü hakkında tüm merak edilenleri bir yazıda derledik.

Öykü Berkan’ın Boyu Kaç?

Instagram hesabına düzenli olarak poz atan sempatik fenomen boydan çektiği pozlar ile boyunu bir hayli merak ettirdi. Öykü 1.65 boyundadır.

Öykü Berkan’ın Kilosu Kaç?

Berkan’ın giydiği her kıyafeti tam olarak taşıması kilosunu da bir hayli araştırma konusu yaptırdı. Sempatik fenomenin kilosunun 52 olduğu tahmin ediliyor.

Öykü Berkan’ın Doğum Tarihi

Geçtiğimiz aylarda 20 yaşına girdiğini Instagram hesabından duyuran Berkan, 6 Temmuz 2001 tarihinde dünyaya geldi.

Öykü Berkan Kaç Yaşında?

Geçtiğimiz günlerde yakışıklı basketbolcu sevgilisi Onuralp Bitim ile birlikte doğum günü kutlayan güzel fenomen 20 yaşına girdiği duyurdu.

Öykü Berkan Ne İş Uapıyor?

Güzel fenomenin şuan sosyal medyayla ilgilenmekten başka bir işinin olduğu bilinmemektedir. Yani Berkan sosyal medya fenomenidir.

Öykü Berkan’ın Göz Rengi

Genellikle makyaj videolarında oldukça sade olan Berkan’ın asıl göz rengi kahverengidir. Aynı şekilde eski resimlerinden de bunu doğrulayabiliriz.

Öykü Berkan’ın Gözleri Lens Mi?

Eski resimlerinde kahverengi gözleri ile bilinen Öykü’nün renkli lens kullandığı bilinmektedir. Tahminlere göre ise Quartzo marka olduğu düşünüldü.

Öykü Berkan Ne Okuyor?

Lise zamanında ailesinin yönlendirmesi üzerine kız meslek lisesi okudu. Daha sonradan eşit ağırlık bölümünden hayatına devam etti.

Öykü Berkan Hangi Üniversitede?

Şuan 20 yaşında olan Öykü’nün hangi üniversite de okuduğu bilinmiyor.

Öykü Berkan Ne Ameliyatı Oldu?

Güzelliği ile oldukça konuşulan Öykü burun ameliyatı olmuştur.

Öykü Berkan’ın Sevgilisi Kim?

Fenomen Berkan’ın sevgilisi Basketbol Süper Ligi’nde (BSL) Frutti Extra Bursaspor takımında kısa forvette başarısını konuşturan Onuralp Bitim’dir. Bitim şuan 22 yaşındadır. Lakin çift şuan ayrılmıştır.

Öykü Berkan’ın Köpeğinin Cinsi

Son günlerde köpeği ile birçok Instagram hikayesı paylaşan Berkan’ın köpeğinin cinsi çok konuşuldu. Berkan’ın köpeği İngiliz Staff’tır.

Öykü Berkan Nasıl Fenomen Oldu?

Yazar Zeynep Sey’in 2017 senesinde yazdığı Siyahın Buruk Tebessümü kitabının kapak mankeni olan Berkan adını ilk burada duyurdu. Birçok fenomen ile videolar çekti. Daha sonrasında ise Exatlon yarışmacısı oldu. İsmini günden güne duyurmayı başaran Berkan şimdilerde sosyal medya fenomeni olarak hayatına devam ediyor.

Öykü Berkan’ın Babası Kimdir?

Öykü’nün babası hakkında internette bilgi yer almamaktadır.

Öykü Berkan Babası Ne İş Yapıyor?

Babası hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan Berkan’ın babasının ne meslek ile ilgilendiği hakkında da bilgi yoktur.

Öykü Berkan’ın Oynadığı Diziler?

Exatlon Challenge 2019 yarışmacılarından olan Berkan’ın şuanlık oynadığı herhangi bir dizi bulunmamaktadır.

Öykü Berkan Nasıl Para Kazanıyor?

Sosyal medyada aktif olarak içerik üreten Öykü’nün nasıl para kazandığı araştırılıyor. Şuan sponsorlu içeriklerden para kazandığı biliniyor. Onun dışında herhangi bir meslekte çalışıp çalışmadığı bilinmemektedir.

Öykü Berkan ve Meriç İzgi Sevgili Mi?

Uzun zamandır kendisi gibi fenomen olan Meriç İzgi ile videolar çekmeyen Berkan akıllarda Meriç İzgi ile sevgili mi? Sorusunu uyandırdı. Lakin ikilinin arkadaş olduğu biliniyor. Hatta Berkan’ın uzun zamandır Onuralp ile de aşk yaşadığı görülüyor.

Öykü Berkan Nasıl Zayıfladı?

Eski resimlerinde kilolu gözüken Berkan nasıl kilo verdiği ile ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Öykü Berkan Onuralp Neden Ayrıldı?

Sosyal medyanın gözde ikililerinden olan Onuralp ve Öykü Berkan ilişkilerinde adeta düşman çatlattı. Lakin ikili de iyi gitmeyen bir şeyler olduğuu takipçileri fark etti. Daha sonrasında çift ayrıldığını duyurdu. Lakin nedeni hala gizli kalmaktadır.

Öykü Berkan
Öykü Berkan

Öykü Berkan’ın Eski Hali

Şimdilerde 1 milyon abone takipçiye yaklaşan Berkan’ın estetiksiz hali bir hayli merak konusu oldu. Öykü’nün geçmiş resimlerinden eski halini bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz.

Öykü Berkan'ın makyajsız hali
Öykü Berkan’ın makyajsız hali

Öykü Berkan’ın Makyajsız Hali

Makyajlı da makyajsız da birçok insana taş çıkaran Berkan’ın her şeye rağmen makyajsız hali merak edildi. Sempatikliği ile oldukça konuşan Öykü’nün makyajsız hali görenleri şaşırtmadı. Takipçileri ‘Hala çok güzel.’ yorumunda bulundu.

Öykü Berkan'ın sevgilisi
Öykü Berkan’ın sevgilisi

Öykü Berkan’ın Sevgilisi

Uzun zamandır kendisi gibi tanınan basketbolu Onuralp Bitim ile aşk yaşayan Berkan sürekli olarak olarak sosyal medya hesaplarında yakışıklı sevgilisi ile pozlar paylaştı. Bununla birlikte ikilinin aşkı düşman çatlattı. Lakin çiftimiz şuan ayrıdır.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment