İlişkiler

Kadınlar Neye Aşık Olur? En Yararlı 5 Madde

Written by Merve

Kadınlar neye aşık olur? Sorusunun cevabı birçok erkeğin merak ettiği bir konudur. Detaylara bakalım.

Bkn: Bir ilişkide uzak durulması gereken erkek tipleri

Kadınlar neye aşık olur? En yararlı 5 madde

Kadınlar neye aşık olur?

Açıkçası erkekler ve kadınlar da eşlerinde farklı şeyler ararlar, ancak sonunda özünde aynı olurlar.

Ancak bu nedenle, bir erkek, bir ilişki için en çok hangi taktiklere veya özelliklere değer verdiğini bilmediğinden, arzuladığı kızı fethetmekte güçlük çekebilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, pembepuf da bizler, herhangi bir kızı aşık etmenize yardımcı olacak bu listeyi oluşturduk. Detaylara göz atalım.

Fiziksel temas

Fiziksel temas denince aklınıza direk olarak öpüşmek ve el ele tutuşmak gelmesin. Fiziksel çekim hala birbirlerini tam anlamıyla tanımayan olası bir çift arasında var olabilecek en büyük faktördür. Burada sohbet arasında omza dokunmak gibi.

Zekâ

Burada, bir erkeğin tüm bu okul veya kolej içeriğine hâkim olması gerektiğinden bahsetmiyoruz. Bir kişinin zekâsı, konuşmalar, gözlemler, öncelikler, bir tartışmaya girme şekli ve hatta insanlara nasıl davrandığı gibi birçok şekilde kendini gösterebilir.

Her insanın yaratıcı, duygusal, entelektüel zekâ gibi bir zekâ türüne sahip olduğunu hatırlamakta fayda var. Ama önemli olan, söz konusu adamın sizinkine nasıl değer vereceğini ve nasıl kullanılacağını bilmesidir!

Duygusal istikrar

Birçok kadın için duygusal istikrarı korumak son derece zor olabilir. Doğal olarak daha hassas ve bağlı olma eğiliminde olduğumuzdan, her ay yoğunlaşabilen bir dizi hormonal değişiklikten mustarip oluruz.

Bu nedenle, hiç yardım etmemenin yanı sıra durumu daha da kötüleştirmeyi başaran bir adamla tanışmak temelde tatsız.

Gerçek şu ki, cinsiyetimiz ne olursa olsun hepimiz sabırsızlık, kontrol eksikliği ve dürtüsellik üzerine kurulu bir ilişki yerine her zaman barışla çevrili bir ilişki seçeceğiz.

Bu nedenle kafası yerinde ve kararlarında kararlı, azimli bir erkek her zaman diğerlerinden daha çekici ve tutkulu bir erkek olacaktır.

İlgili ve sevecen olmak.

Herkes kendine iyi bakılmayı sever, değil mi? Eh, bir ilişki içinde, hiçbir şey farklı değildir ve bu nedenle, ilgili, kibar ve eşiyle ilgilenmeyi gerçekten seven erkekler, hiçbir şeyi umursamayan erkeklerle ilgili olarak birkaç avantaj kazanırlar.

Hırs

Bir kadının gerçekten sevdiği şeyin para olduğuna inanan bir sürü erkek var! Ve sorun değil, istisnalar ve en çeşitli şeylerle ilgilenen insanlar her zaman olacaktır. Ancak gerçek şu ki, önemli olan paranız değil, ne kadar hırslı ve kararlı olabileceğinizdir. Bu yüzden birlikte bir şeyler başarabiliriz.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment