Sağlık

Göbek Eriten Çay Tarifleri

Written by Merve

Göbek Eriten Çay göbeğinden memnun olmayan insanlar için oldukça ideal bir tariftir. Göbek eriten çay mucize olarak beklenmemeli. Bu durum spor ile de desteklenmelidir.

İlginizi çekebilir: Genital Bölge Beyazlatmak İçin Doğal Yöntemler

Göbek Eriten Çay Tarifleri

Göbek Eriten Çay Tarifleri

Göbek Eriten Çay Tarifleri

Çay tüketimi ve kahvaltıda çay içimi ülkemizde senelerdir olan ve çok büyük ihtimalle bir bu kadar süre daha”” olacak bir alışkanlıktır. Son 3-4 senedir giderek yaygınlaşan sağlıksal ve sinirsel çayların da oldukça artması ile Türk Halkındaki çay tüketim ve alışkanlığı  artmaktadır. Peki çayın kahvaltıların devir başı, sinirleri yatıştırmak için doğal ilaç olduğu kadar kilo vermeye de yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Göbek eriten çay 

Bu çaylara örnek verecek olursak listenin başına her zaman olduğu gibi Yeşil Çayı yazarız. Kaynatılması aynı normal siyah çay gibi olan yeşil çay vücüdumuza ve sinirlerimize iyi geldiği kadar kilo verilmesine ve göbek eritilmesine de yardımcı olur. İkinci sırada ise beyaz çay var. 

Tarifi ve yapılışı siyah ve yeşil çaydan da basit olan beyaz çay tarifi son derece basittir. Kaynar suda 4-5 dakika bekletmek ve dinlendirmek yeterli olacaktır. Ardından sıcak sıcak içilmeye ve göbek bölgesindeki yağları eritmeye başlayabilirsiniz. Son sıraya ise hemen hemen her evde bulunan ve son derece pratik olan tarçın çayını ekliyoruz. 

Demlenme süresi olarak yeşil çayla aynı olan tarçın çayında işin püf noktası ise kaynar suya tarçını ekleyip üstüne bal ve limon katmak olacaktır. Bu işlem yağ erimesi ve kilo verilmesini daha da hızlandıracaktır. Göbek eriten çay 

Yukarıda bahsettiğimiz birbirinden lezzetli ve iç ısıtıcı çaylar her ne kadar yağ yakılması ve kilo verilmesini hızlandırsa da diyet ve spor yapılmadan pek de etkili olmazlar.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment