Genel

Genç Tesettür Kombinleri 2022

Written by Merve

Genç tesettür kombinleri şimdiki modanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Birbirinden şık aksesuar veya kıyafetleri birbirine uyumlayarak harika kombinler elde edebilirsiniz. Yazımızda gençlere özgü mükemmel tesettür kombinlerine derledik.

Genç tesettür kombinleri
2022 genç tesettür modasının yeni trendi: Çiçekli etekler!

2022 Genç Tesettür Modasının Yeni Trendi: Çiçekli Etekler!

Modanın bir türlü vazgeçmediği parça olan çiçekli etekler tesettür de de oldukça tamamlayıcı bir parçadır. İster kot ceketle isterseniz sıradan bir gömlek ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Genç tesettür kombinleri
Kot ceketler kombinlerin vazgeçilmez parçası!

Kot Ceketler Kombinlerin Vazgeçilmez Parçası!

Her parçanın üzerine uyumlu olabilecek kot ceketler birbirinden farklı renkleri ile modası asla geçmeyen bir kıyafettir. İsterseniz pantolon üzerine isterseniz elbise üzerine isterseniz de eteklerin üzerine tercih edebilirsiniz.

Genç tesettür kombinleri
Son dokunuşu şapkalara bırakın!

Son Dokunuşu Şapkalara Bırakın!

Tesettür modasının bir diğer parçası da şapkalardır. Özellikle güneşli havalarda yüzünüzü güneşten korumak için şapka kullanabilirsiniz. Burada birbirinden farklı şapkalardan da yardım alabilirsiniz.

Genç tesettür kombinleri
Ton sür ton olmaktan vazgeçmeyin!

Bu Sene de Ton Sür Ton Olmaktan Vazgeçmeyin!

Birbiriyle uyumlu olan renklerden vazgeçmeyin. Genel olarak birbirini tamamlayan renkler sizin her zaman tarz olmanıza yardımcı olacaktır.

Genç tesettür kombinleri
Kombinleriniz bandana ile süslensin!

Kombinleriniz Bandana ile Süslensin!

Kombininizi tamamlayacak son parçayı bulamıyorsanız bu kesinlikle bandana olur. İster çantanızın yanına ister başörtü üzerine isterseniz de kolunuza rahatlıkla takabilirsiniz.

Genç tesettür kombinleri
Kışın vazgeçilmezi: Bereler!

Kışın Vazgeçilmezi: Bereler!

Her ne kadar sizi soğukdan koruyacak olan montunuz olsa da bereyi de ihmal etmemeniz gerekmektedir. Tesettür modası burada bereye kapı aralıyor ve eşarbın üzerine bere takmanızı imkan tanıyor. Burada başörtünüzün üzerine istediğiniz renkte bere taka bilirsiniz.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment