Genel

Galatasaray’da Flaş Transfer Bitti

Written by Merve

Galatasaray, transfer sezonunda PSG’de oynayan Leandro Paredes’i kadrosuna katma konusunda kararlı adımlar atıyor. Sarı kırmızılı yönetim, 28 yaşındaki Arjantinli yıldız için transfer görüşmelerini sürdürüyor. Paredes’in bonservisi PSG’de bulunuyor ve Galatasaray, bu transferi gerçekleştirmek için çaba harcıyor.

Gazeteci Eyüp Yıldız’ın yaptığı açıklamalara göre, Galatasaray PSG ile anlaşmaya vardı. PSG’nin Paredes’i düşünmediği için transfer konusunda kolaylık sağladığı belirtiliyor. Şu an için herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Ancak, oyuncunun Türkiye’ye gelme ve mali konularda bazı zorlukları olduğu ifade ediliyor. Arap kulüplerinin tüm oyuncuların değerini yükselttiği ve bu durumun talep eden kulüplerin işlerini zorlaştırdığı belirtilmektedir. Pazarlıklar hala devam etmektedir. Ayrıca, Mauro Icardi’nin de Paredes’i ikna etmeye çalıştığı belirtilmektedir. Galatasaray’a yakın olduğu düşünülen Paredes’in transferi için biraz daha zamana ihtiyaç olduğu ifade edilmektedir.

Leandro Paredes transferiyle ilgili gelişmelerin takip edildiği ve taraftarların heyecanla beklediği belirtilirken, Galatasaray’ın bu transferde kararlı olduğu vurgulanmaktadır. Ancak oyuncunun Türkiye’ye gelme ve mali konularda yaşanan zorluklar nedeniyle transferin zaman alabileceği belirtilmektedir.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment