Kimdir?

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir, Eşi Kim?

Written by Merve

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir? Ezgi Özyürekoğlu Hangi Dizi Filmlerde Rol Aldı? Ezgi Özyürekoğlu Nereli? Ezgi Özyürekoğlu Kaç Yaşındadır? Gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımıza başlıyoruz. Keyifli okumalar dileriz.

İlginizi çekebilir: Natalia Dyer kimdir? Stranger Things Nancy Wheeler kimdir?

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir, Eşi Kim?

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir, Eşi Kim?

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir?

Ekranların yeni yüzlerinden biri olan Ezgi Özyürekoğlu BKM yapımı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile ekranlara çıkmış bir oyuncu ve tiyatro sanatçısıdır. Oyunculuğun kendisi için küçüklükten beri bir tutku olduğunu söyleyen Ezgi Özyürekoğlu çok aktöre nazaran bunun üzerine bir konservatuar eğitimi almayıp, katıldığı kurslar ve oyunlar sayesinde oyunculuğunu kendi kendine geliştirmiş ve rol aldığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile izleyicilerin beğenisini toplamıştır. Görünüşe göre güzel oyuncuyu film ve dizilerde daha çok göreceğiz. Henüz 32 yaşında olması ve şimdiden ekranlarda yer etmeye başlaması kariyerinin ne kadar parlak olabileceğini şimdiden göstermektedir. Ezgi Özyürekoğlu Marmara Üniversitesi’nin Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü 4 senede bitirmiş ve sonrasında oyunculuk yapmaya başlamıştır. Yazımızın devamında güzel oyuncu Ezgi Özyürekoğlu ile ilgili kişisel bilgilerin devamına ulaşabilirsiniz.

Ezgi Özyürekoğlu Ne Zaman Doğdu?

Genç oyuncu Ezgi Özyürekoğlu 12 Şubat 1990 tarihinde doğmuştur. Aslen Adana Çukurovalıdır ve bunu aldığı rollere göre de şivesi ile çok tatlı şekilde gösterebilmektedir.

Ezgi Özyürekoğlu Kaç Yaşında?

1990 doğumlu olan Ezgi Özyürekoğlu şu an 32 yaşındadır. 1 ay sonra 33 yaşına girecektir.

Ezgi Özyürekoğlu’nun Boyu

Sempatik tavrı ve hoş fiziği ile de dikkat çeken Ezgi Özyürekoğlu`nun boyu 1.70 cm`dir.

Ezgi Özyürekoğlu’nun Oynadığı Filmler

Güzel oyuncunun halihazırdaki tek film tecrübesi 2019 yılında izleyici karşısına çıkan sevilen serinin uzun yıllar sonraki devam filmi olan Organize İşler:Sazan Sarmalı filmidir. Ezgi Özyürekoğlı bu filmde Ezgi rolünü başarı ile canlandırmıştır.

Ezgi Özyürekoğlu’nun Oynadığı Diziler

Ezgi Özyürekoğlu`nun televizyon dizilerinde henüz rolü bulunmamaktadır fakat ekranların sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2`de aktif olarak rol almaktadır.

Ezgi Özyürekoğlu Evli Mi?

Ezgi Özyürekoğlu bir süredir beraber olduğu Ahmet Saka ile 2018 yılında nişanlanıp hemen ardından 2019 bahar aylarında Dünya evine girmiştir.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment