İlişkiler

Erkekler Neden Kısa Boylu Kadınlardan Hoşlanır?

Written by Merve

Erkekler neden kısa boylu kadınlardan hoşlanır? Kadınlar için partnerinin boyu önemli bu herkes tarafından biliniyor. Çoğu ülke ve toplumda kadınlar erkeklerin boyuna, maskülen duruşuna önem veriyor. Peki bu erkeklerde nasıl? Erkekler kısa boylu kadınlardan hoşlanır mı ve neden hoşlanır? Gelin cevaplayalım.

İlginizi çekebilir: Anal plug nedir? Nasıl kullanılır?

Erkekler Neden Kısa Boylu Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler için boydan daha önemli fiziksel özellikler vardır. Kadınsal organların iriliği, diriliği ve güzelliği gibi. Çoğu erkek beraber olduğu kadının cilveli ve tatlı olmasına da önem verir. Peki boy? Erkekler kadında boya ne kadar önem verir?

Artık Manken Gibi Uzun Kadınların Devri Bitiyor mu?

İnsanoğlu son yüzyıldan itibaren gazete dergi, televizyon ve son olarak internet ile günlük hayatındaki çoğu şeye yön vermeye ve etkilenmeye başladı. Buna ikili ilişkiler de dahil. Çok uzun zamandır manken gibi kadın tanımı dilimizde yer etti. Uzun ince zayıf kadınlar beğenildi ve arandı. Ama artık değil. Erkekler giderek daha kısa, daha tatlı kadınları beğenmeye başladı. E bunda kadınların uzun erkek arayışının artmasının da etkisi var tabii. İkili ilişkiler hep paralel gelişir, ilerler.

Kadının Kısa Olması Daha Tatlı mı Kılıyor?

Erkekler için bunun cevabı evet. Erkekler içgüdüsel olarak sarıp sarmayabileceği koruyabileceği kadınları arar. Bu genlerimizde olan bir özelliktir. İlk çağlardan beri hep erkek daha güçlü daha iri olduğu için kadını kendi vücudu ile bile korumuştur. Dolayısı ile hemen hemen her erkeğin içten içe aradığı, daha tatlı bulduğu kadın tipi kısa boylu kadınlardır.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment