Genel

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua
Written by Merve

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua en az 21 gün boyunca yapılması gerekir. Daha sonrasında İş Bulma Duası nasıl mucizevi şekilde sizi bulduğunu göreceksiniz. Mucize İs Bulma Duası sure içerdiği için abdestli olmayı ihmal etmeyin. 

Yazımızda İş Bulma Duası Cübbeli Ahmet Hoca versiyonunu da ekledik. Gelin şimdi hep beraber İş Bulmak İçin Dua Denenmiş olanlarına göz atalım.

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua

Hayırlı bir iş her insanın hayalidir. Özellikle bu işin kısa zamanda elimize ulaşmasını isteriz. Sizin için En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua [*] derlemesi yaptık.

Şimdi bahsedeceğimiz ayetleri başkasının adına da okuyabilirsiniz. Lakin abdestli olmaya ve en az 21 gün boyunda okumaya özen gösterin.

  • Günde en az 7 defa – Ve le sevfe yu’tîke rabbuke fe terdâ. Ve vecedeke dâllen fe hedâ.Ve vecedeke âilen fe agnâ ( Duha suresi 5. 7. ve 8. ayetler) (Anlamı: Şüphesiz, Rabbin sana verecek ve sen de hoşnut olacaksın. Seni yolunu kaybetmiş olarak bulup da yola iletmedi mi?.Seni ihtiyaç içinde bulup da zengin etmedi mi?)
  • Günde en az 7 defa – Ve yerzukhu min haysu la yahtesib, ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh (Talak suresi 3. ayet) (Anlamı: Ve onu ummadığı yerden rızıklandırır. Allah’a tevekkül edene, o yeter.)
  • Günde 1 kez – Vakıa Suresi

En başında niyetinizi etmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın her şeyden önce hayırlısını isteyin.

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua

En Kısa Zamanda İş Bulmak İçin Dua

İş Bulma Duası Cübbeli Ahmet Hoca

En kısa sürede en hayırlı işi bulmayı herkes ister. Bunun için çoğu zaman duaya sığınırız. Elinizden geleni yaptıktan sonra İş Bulma Duası Cübbeli Ahmet Hoca ‘nın paylaştıklarını bizde sizler için paylaşıyoruz.

  • Günde 70 defa sabah namazından sonra – ”Allahım! senin kolaylaştırdığın şey dışında kolay bir şey yoktur. Sen, istediğin zaman engebeli araziyi düzleştirirsin.”
  • Öğle namazından sonra 3 defa – Estağfirullahellezi la ilahe illa huvel hayyul kayyume ve etübü ileyh
  • Öğle namazından sonra 1 defa – Allahümme entes selamü ve minkes selam tebarakte ya zel celali vel ikram
  • Günde 1 defa – Bismillahirrahmanirrahim: Rabbena atina min-ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda. Rabbişrah li sadri. Ve yessirli emir

İş Bulmak İçin Dua Denenmiş

Artık iş aramaktan yorulduysanız ve elinizden geleni yaptıysanız İş Bulmak İçin Dua Denenmiş arıyor olabilirsiniz. Aşağıda internet üzerinde birçok kullanıcının deneyip sonuç aldığı duayı derledik.

  • Günde en az 70 defa – Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi lena min emrina reşeda.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment