Kimdir?

Duru Üst Kimdir?

Written by Merve

Duru Üst Kimdir? Duru Üst Youtube Takipçi Sayısı Kaç? Duru Üst LGS Puanı Kaç? Duru Üst Nerede Yaşıyor? Gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımıza başlıyoruz. Keyifli okumalar dileriz.

Duru Üst Kimdir?

Çektiği Youtube videoları ve Vloglar ile ünlenen Youtuber Duru Üst çektiği videolardan biri olan Liseye İlk Adım videosu ile Youtube Trendlere girmiş ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Genç Youtuber Duru Üst her ne kadar çektiği videolar ve içerikler ile tanınmış olsa da eğitim hayatına da oldukça dikkat etmekte olup başarılı bir hayata doğru adım adım ilerlemektedir. Ve bu yolculuğunu, hazırlanış şeklini kendi Youtube kanalında izleyicileri ve destekleyicileri ile düzenli olarak paylaşmaktadır. Şu an 15 yaşında olan Duru Üst İstanbul`da yaşamakta ve burada eğitimine devam etmektedir.

Duru Üst kaç yaşında?

Genç Youtuber Duru Üst şu an 15 yaşındadır ve bu yıl 16 yaşına girecektir.

Duru Üst ne zaman doğdu?

Henüz Lise çağında olan genç kız 6 Ağustos 2007 tarihinde İstanbul`da doğmuştur.

Duru Üst LGS puanı

Başarılı genç Duru Üst geçtiğimiz yaz ayında girdiği LGS sınavında 432,91 puan alıp genel yüzdelik dilimde %2,18 gibi bir başarı yakalamıştır. Tüm bu LGS serüvenini ve tercih aşamasını kişisel kanalında takipçileri ile paylaştığı videolardan izleyebilirsiniz.

Duru Üst’ün burcu

6 Ağustos tarihinde doğan Duru Üst`ün burcu Aslandır.

Duru Üst aslen nereli?

Duru Üst aslen Rizelidir.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment