İlişkiler

Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

Written by Merve

Bir erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır? Günümüz ilişkileri giderek günü kurtarma ve yapay oluyor maalesef. Ancak hala oldukça samimi, içten ve tutkulu aşklar da var. Ümidimizi kaybetmiyor ve bir soruya yanıt arıyoruz. Kadınlar daha duygusal ve net oldukları için bu soruyu onlar nezdinde değil de erkekler nezdinde inceliyor ve bir erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır buna cevap arıyoruz.

Erkekler yapısı gereği kadınlar kadar duygusal olmadığı için maalesef daha çıkarcı ve yapmacık olabiliyor. Peki erkekler sevdiğinde? Ve ciddi düşündüklerinde beraber oldukları kadına nasıl davranırlar? Aşağıda listelediğimiz yazımıza devam edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Erkekler bir kadında ilk nereye bakar?

Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

İşte sizinde evlilik düşünen partnerinizde fix olarak gösterebileceği bazı davranışlar.

Sizinle Muhabbet Ediyorsa.

Bu işareti biraz kafa karıştırıcı bulmuş olabilirsiniz, ancak gerçek şu ki her çift konuşmaz.

Doğru, birçok çift davranış, gelecek vizyonu, finansal hayat, kişisel ve/veya ailevi sorunlar gibi önemli konulardan bahsetmez.

Herhangi bir ilişkide diyaloğun, dayanıklılık için en önemli sütunlardan biri olduğunu akılda tutarak.

O olmadan biriyle tanışmak gerçekten zor, katılıyor musunuz?

Yani gerçekten bir ev istiyorsa, kesinlikle sizinle konuşuyor, iş sorunlarından, kişisel travmalardan, gelecek planlarından bahsediyor, bu büyük bir özgüven işareti.

Ayrıca, sizi hayatına dahil etmek istediğini gösteriyor ve bu da bizi bir sonraki işarete götürüyor.

Seni Planlarına Dahil Ediyorsa.

lk konuda olduğu gibi, diğer tarafı hiçbir şeye dahil etmeyen ortaklar var.

Hafta sonu için asla plan yapmaz, iki kişilik bir seyahat olasılığını düşünmez, eşini nadiren arkadaşlarıyla veya ailesiyle bir toplantıya davet eder.

Onu iş arkadaşlarıyla görüşmesi için aramaz, önemli bir varlığın satın alınmasıyla ilgili hiçbir şey söylemez, şu anda karşılaştığı zorlukları ve sorunları, bu katılım eksikliğini anlatmıyor. iyiye işaret değil, biliyor musun?

Bu nedenle sizi planlarına dahil eden bir partner, sizden hiçbir zaman uzaklaşmak istemez ve artık siz olmadan bir hayat düşünemez, bu kesinlikle evlenmek isteyen erkeğin tavrıdır, değil mi?

Fikirlerini Önemsiyorsa.

Fikrini dikkate alan bir adam çok değerli olmalıdır!

Ve bunun kişilik eksikliğiyle bir ilgisi yok, tamam mı?

Yanındakilere saygı ve takdir ile ilgisi var.

Muhtemelen ona yeni saç kesimini beğenip beğenmediğini sorduğunuz gibi, onu memnun etmek için tam tersi not edilmelidir.

Fikrinizi dikkate almak, sağlıklı ve uyumlu bir ilişkinin göstergesi olmasının yanı sıra, bu yazıda bahsedilen diğer tüm noktaları pekiştiriyor.

Ben Yerine Biz Kullanıyorsa.

Aşık olduğunda, ‘ben’ için artık yer yoktur. Ne de “benim” için.

Her zaman ‘biz’ ve ‘bizim’.

Geleceğe, mallara atıfta bulunurken her zaman üçüncü çoğul şahıs kullanıp kullanmadığına dikkat edin… eğer öyleyse, bu mükemmel bir nokta.

Bu nedenle, sizi şimdiden planlarına dahil ettiğinin ve sizin için bir gelecek çizdiğinin ve daha fazla sorumluluk almak istediğinin bir işaretidir.

 

 

 

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment