Kimdir?

Benekli Ayhan Kimdir, Eşi Kim?

Written by Merve

Benekli Ayhan Kimdir? Benekli Ayhan Nasıl Ünlü Oldu? Benekli Ayhan Nerede Yaşıyor? Gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımıza ilk olarak sevilen sosyal medya fenomeni Benekli Ayhan`ı tanıyarak başlayalım. Keyifli okumalar dileriz.

İlginizi çekebilir: Dudağa kına sürmek

Benekli Ayhan Kimdir?

Benekli Ayhan doğal ve samimi mizacı ile sosyal medyada paylaştığı videolar ile ünlenmiş ve kısa zamanda birçok takipçi, izleyici kazanmış yeni sosyal medya fenomenlerinden biridir. Çektiği basit videolar hayatını o kadar çok değiştirmiştir ki Youtube Türkiye`nin en çok tanınan ve kazanan Youtuberları kendisi ile bir çok içerik çekmiştir. Aslen Sivaslı olan ve asıl adı Ayhan Koç olan Benekli Ayhan günümüzde Ankara`da ailesi ile yaşamaktadır ve koyu bir Ankaragücü taraftarıdır. Gelin kendisini daha iyi tanıyalım.

Benekli Ayhan’ın Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Benekli Ayhan yani Ayhan Koç sevilen seri Cumali Ceber`in yeni filmi olan Cumali Ceber 666 ile beyazperdede de rol almış ve hayran kitlesini genişletmiştir. Herhangi bir oyunculuk tecrübesi olmasa da sempatik yapısı ile altından kolaylıkla kalktığı film sevilerek izlenmektedir.

Benekli Ayhan Kaç Yaşında?

Benekli Ayhan 42 yaşındadır.

Benekli Ayhan Ne Zaman Doğdu?

2 Temmuz 1980 tarihinde doğan Benekli Ayhan doğum günlerinde özellikle video paylaşımı yapıp takipçileri ile paylaşmaktadır.

Benekli Ayhan’ın Ailesi

Çektiği videolarda rahat biri izlenimi veren Benekli Ayhan aslında tam bir aile babasıdır. Evli ve 3 çocuğu olan Ayhan Koç “Benekli Ayhan” ailesi ile beraber Ankara`da yaşamaktadır.

Benekli Ayhan Sivas’ın Neresinden?

Sivaslı olduğunu açıklayan Benekli Ayhan`ın Sivasın tam olarak neresinden olduğu maalesef bilinmemektedir.

About the author

Merve

Türkiye'nin en büyük kadın bilgi platformunun 'Proje yöneticisi.'

Leave a Comment